KONST / Litografier / Grafiskt blad 13903039
nr 1390 3039
Grafiskt blad
Gicléetryck, Catrin Johansson, "Cows". Signerad, numrerad 19/100, oramat löst blad, 28x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:32:22
11/4 16:17:55
300 kr
12/4 19:01:57